تبلیغات
منتظران یوسف زهرا(س) - مطالب دی 1393
 

 
غروب دلگیر جمعه...

دلم گرفته از این جمعه ها که تکراری ست
و سهم روز و شبم بی شما گرفتاری ست

غروب جمعه شد و بی تو باز هم،ای وای
دلم گرفته از این جمعه ها که تکراری ست
::
نویسنده : ... بهزاد
تاریخ : جمعه 26 دی 1393
میلاد پیامبر و امام صادق
میلاد سراسر نور و شکوه حضرت  ختمی مرتبت نبی اکرم محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله و سلم) و هفته وحدت و میلاد با سعادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام صادق(علیه السلام)را به محضر قطب عالم امکان حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) و همه مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.::
نویسنده : عمار تمدنی سیس
تاریخ : جمعه 19 دی 1393
نهم ربیع
فرا رسیدن نهم ربیع الاول آغاز امامت حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) را به همه مسلمانان و شیعیان جهان و ارداتمندان حضرت تبریک و تهنیت عرض می نماییم.امسال شروع  1176مین سال امامت حضرت در غیبت هست ان شا الله دیگه 1177مین سال که میخواد شروع بشه ظهورش رو جشن می گیریم.::
نویسنده : عمار تمدنی سیس
تاریخ : چهارشنبه 10 دی 1393
شهادت امام حسن عسکری(علیه السلام)
فرا رسیدن هشتم ماه ربیع الاول سالروز شهادت یازدهمین ستاره پر فروغ آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن عسکری(علیه السلام) را محضر فرزند برومندش حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) و مقام معظم رهبری و همه مسلمانان و شیعیان جهان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
امام حسن عسکری(علیه السلام )فرمودند:خنده بی جا نشانه نادانی است.
::
نویسنده : عمار تمدنی سیس
تاریخ : سه شنبه 9 دی 1393
9 دیماه
 مقام معظم رهبری فرمودند:مطمئن باشید كه روز نهم دىِ امسال هم در تاریخ ماند؛ این هم یك روز متمایزى شد. شاید به یك معنا بشود گفت كه در شرائط كنونى - كه شرائط غبارآلودگىِ فضاست - این حركت مردم اهمیت مضاعفى داشت؛ كار بزرگى بود. هرچه انسان در اطراف این قضایا فكر میكند، دست خداى متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن على (علیه السّلام) را مى‌‌‌بیند. این كارها كارهائى نیست كه با اراده‌‌‌‌ى امثال ما انجام بگیرد؛ این كار خداست، این دست قدرت الهى است؛ همان طور كه امام در یك موقعیت حساسى - كه من بارها این را نقل كرده‌‌‌‌ام - به بنده فرمودند: «من در تمام این مدت، دست قدرت الهى را در پشت این قضایا دیدم». درست دید آن مرد نافذِ بابصیرت، آن مرد خدا.

رهبر حیکم انقلاب ادامه دادند: اینكه من عرض میكنم روز نُه دى در تاریخ ماندگار است، به خاطر این است. مردم بیدارند؛ همین است كه كشور شما را نگه داشته است عزیزان من! همین است كه انقلابتان را حفظ كرده است؛ همین است كه جرأت سران استكبار را از آنها گرفته است كه بخواهند به ملت ایران حمله كنند؛ میترسند. حالا در تبلیغات، زید و عمرو و بكر را میكشند جلو، بمباران تبلیغاتى میكنند؛ اما حقیقت قضیه چیز دیگرى است. دشمن حقیقى آنها ملت ایران است، دشمن حقیقى آنها ایمان و بصیرت ملت ایران است، دشمن حقیقى آنها همین غیرت دینى جوانهاست كه میجوشد. یك وقتى هم دندان روى جگر میگذارند، صبر هم میكنند، باید هم بكنند؛ اما یك وقت هم آنجائى كه وقت حضور در صحنه است، مى‌‌‌‌آیند توى صحنه.

سالروز حماسه بزرگ 9 دی را که ملت رشید و فهیم ایران بار دیگر بیعت جاودانه خود را با امام و شهدا و رهبری عزیز تجدید نمودند را گرامی میداریم.::
نویسنده : عمار تمدنی سیس
تاریخ : دوشنبه 8 دی 1393